Oxygen D.P.T.


Go to content

Mjalt Ginseng pėr meshkuj&femra

Mujeza Al-Shifa > Produktet e mjaltitMjalt Ginseng pėr meshkuj & femraDefinicioni;

Pėrsonėt tė cilėt ankohen nga oligospermia(numri i ulėt i spermatozoitėve) ose tek femrat tė cilat ankohen nga dobėsia ose numri i ulėt i qelizave vezė.


Pėrdorimi;

  • Ndihmon fekondimin,
  • Pėrmirėson cilėsinė e spermatozoidėve(qelizave vezė),
  • Shumė efektiv nė rritjen e numrit tė spermatozoidėve(qelizave vezė),
  • Rregullon sekretimin e testosteronit nė organizėm,
  • Afrodisiak,
  • Forcon muskujt e zemrės,
  • Rrit memorjen.


*() tek femrat

Mėnyra e pėrdorimit;
Njė lugė e tretur nė njė gotė e gjysmė me ujė tė vakėt ose qumėsht. Njė orė para ushqimit ose tre orė pas.

Paketimi;
250gr dhe 500gr


Back to content | Back to main menu