Oxygen D.P.T.


Go to content

Mjalt Ginseng Plus (Ginseng+Ekstarktet bimore+Gingko biloba)

Mujeza Al-Shifa > Produktet e mjaltitMjalt Ginseng Plus pėr meshkuj & femra
(Ginseng+Ekstarktet bimore+Gingko biloba)
Kompania Mujezat El-Shifa ju ofron produktin special Ginseng Plus, i cili ėshtė burim ushqimore dhe energjetik i pėrbėrė nga shumė vlera ushqimore dhe shėndetėsore. Pėr tė pėrfituar efikacitetin makismal, pėzierja e ekstrakteve ėshtė bėrė me precizitet tė lartė nė doza tė caktuara me pėrqindje tė duhura. Pėr pėrfitimin tė njė sasie tė vogėl tė produktit nevijiten rreth 100kg bimė.


Gingko ėshtė njė antioksitant i fortė, bronkodilatator(kundėr astmės), anti-enflamatuar.

Rrit koncentrimin e gjakut nė tė gjitha organet. Ndihmon rritjen e memorjes dhe aktiviteteve psiqike. Nė sėmundjet e zemrės, Alzaimer dhe kundėr infarktit nė zemėr pėrdoret si profilaktik(mbrojtes). Bima ndikon nė stabilizimin e nivelit tė insulinės nė gjakė. Gingko biloba ėshtė bimė e cila shitet mė shumė nė Francė, Gjermani dhe nė shtetet tjera europiane.

Pėrzierja pėr meshkuj;
• Mjalt Sader
• Propolis
• Ginseng i kuq
• Polen
• Fara tė zeza(Nigella sativa)
• Ara

Mėnyra e pėrdorimit;
Njė lugė e tretur nė njė gotė e gjysmė me ujė tė vakėt ose qumėsht. Njė orė para ushqimit ose tre orė pas.


Paketimi;
250gr dhe 500gr


Back to content | Back to main menu